Pomysłowy prezent dla dziewczyny na rocznicę

Na rocznicę ślubu lub związku można ofiarować ukochanej niebanalny prezent w postaci wizyty w salonie kosmetycznym czy profesjonalnej sesji zdjęciowej. Panie, które lubią spędzać czas aktywnie, ucieszą się indywidualną lekcją tańca czy zajęciami z trenerem personalnym.

Prezent na rocznicę w postaci zabiegu kosmetycznego

  • Floating

Wizyta w salonie kosmetycznym ucieszy każdą kobietę, która lubi o siebie dbać i ceni sobie dobry wygląd. Ciekawy prezent dla niej to voucher na zabieg floatingowy. To głęboko odprężająca i relaksująca kuracja. Kobieta wchodzi do specjalnej kapsuły przypominającej wannę. W jej środku nalana jest woda o temperaturze zbliżonej do ludzkiej oraz wsypana specjalna sól, która powoduje, że ciało unosi się na powierzchni wody. Floating odciąża kręgosłup i mięśnie, relaksuje ciało, łagodzi zakwasy, zmniejsza ciśnienie tętnicze oraz bóle głowy.

  • Masaż ciała

Z okazji rocznicy można ofiarować ukochanej kobiecie odprężający masaż ciała w salonie piękności. Zabieg poprawi krążenie, zrelaksuje, rozluźni spięte mięśnie oraz poprawi samopoczucie. To chwila tylko dla kobiety, w której na chwile może zapomnieć o codziennych troskach i obowiązkach. Wśród masaży popularnością cieszą się, np. masaże orientalne, lomi lomi, bambusem, czekoladą, gorącymi kamieniami, na cztery ręce, a także połączone z peelingiem ciała.

  • Zabiegi na twarz

Nawilżający, odmładzający, ujędrniający czy odżywczy zabieg na twarz to kuracja, która jest doskonałym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji. Zabieg można rozszerzyć o profesjonalny masaż, dzięki któremu kobieta wyjdzie z gabinetu kosmetycznego odprężona i zadowolona, a wygląd jej cery poprawi się.

Pomysł na prezent dla kobiety – sesja zdjęciowa

Oryginalnym pomysłem na prezent dla ukochanej jest voucher na profesjonalną sesję zdjęciową. Na wykonanie fotografii można się umówić w studiu lub plenerze. Sesję można rozszerzyć dodatkowo o wizytę u fryzjera i malowanie przez wizażystkę. Efekty sesji będą pamiątką na całe lata, a obcowanie z doświadczonym fotografem i obiektywem aparatu pozwoli poczuć się kobiecie wyjątkowo.

Upominek na rocznicę dla pań aktywnych fizycznie

Jeżeli ukochana lubi prowadzić aktywny tryb życia, można ofiarować jej w prezencie rocznicowym voucher na indywidualną lekcję tańca, np. pole dance. Taniec na rurze to połączenie akrobatyki z gimnastyką. W czasie zajęć zaangażowane są prawie wszystkie mięśnie, zwłaszcza nóg, brzucha i rąk. Pole dance, oprócz doskonałej zabawy, pozwala poczuć się bardzo kobieco i seksownie. Na prezent rocznicowy można ofiarować kobiecie także indywidualne zajęcia z trenerem personalnym, na których instruktor dobierze odpowiedni zestaw ćwiczeń, który pozwoli osiągnąć zamierzony efekt i pomoże w obsłudze maszyn na siłowni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *