Okrągłą rocznicę ślubu zaplanuj już dziś – ile na nią potrzebujesz?

Z okazji okrągłej rocznicy ślubu warto zafundować sobie niezwykły, dostarczający wrażeń wspólny prezent. Zamiast obdarowywać się kwiatami, biżuterią czy łakociami, można urządzić romantyczny lot balonem czy niezapomniany, romantyczny wyjazd do spa lub wycieczkę do Włoch.

Ile wypada wydać na prezent na okrągłą rocznicę ślubu? Jak pozyskać na niego środki?

Każda rocznica ślubu jest ważna, ale szczególnie wyjątkowe są okrągłe rocznice, zwłaszcza dziesiąta i kolejne. To kobiety częściej oczekują od swoich mężów prezentu z okazji rocznicy niż odwrotnie. Jednak najlepsze prezenty to takie, które w tym ważnym dniu małżonkowie mogą wręczyć sobie nawzajem lub robią sobie jeden wspólny prezent.

W zależności od tego, na którą okrągłą rocznicę szuka się prezentu, warto wcześniej zaplanować budżet. Każdy kolejny rok spędzony razem to powód do świętowania, dlatego nie warto nadmiernie oszczędzać na uczczeniu tej okazji, zwłaszcza że można tworzyć nowe wspólne, niezwykłe wspomnienia.

Oryginalne prezenty mogą kosztować od około 100 złotych wzwyż, nawet do tysiąca złotych. Łatwo takie środki zdobyć w Internecie, np. biorąc szybką pożyczkę online. Wystarczy wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty (jednorazowo lub w formie ratalnej), a następnie złożyć wniosek i zweryfikować swoje dane. Pieniądze na konto mogą trafić już w kilkanaście minut.

Zaletą szybkich pożyczek przez Internet jest też to, że ich zaciąganie nie wymaga zgody współmałżonka. Dzięki temu można zrobić niezwykłą niespodziankę swojej drugiej połówce na rocznicę ślubu lub z innej okazji.

Jaki prezent warto zrobić na okrągłą rocznicę ślubu? Inspiracje

Niezależnie od tego, którą rocznicę ślubu się świętuje, można wybrać mniej lub bardziej luksusowy prezent. Zamiast gromadzić sprzęty gospodarstwa domowego, ręczniki czy drewniane bibeloty, warto wybrać się wspólnie na weekendowy wypad za miasto lub zafundować sobie inną przygodę.

Wspólnie czas spędzić można w górach, nad morzem czy jeziorem, w spa, w luksusowym hotelu lub ośrodku wypoczynkowym w opcji all inclusive. Taki wyjazd może kosztować od około 200 do 1500 złotych za dobę za pokój lub apartament dwuosobowy.

Aktywne pary i poszukujące nowych, silnych wrażeń, mogą zorganizować na rocznicę podniebną wyprawę. Lot balonem, na paralotni, motolotni, małym samolotem czy (dla mniej odważnych) lot w tunelu aerodynamicznym, to wydatek kilkuset złotych, ale dostarcza niezapomnianych emocji.

Jedną z najbardziej romantycznych możliwości spędzenia wspólnie okrągłej rocznicy ślubu jest romantyczny wyjazd na kilka dni do Włoch. Pobyt w Toskanii, romantyczny wyjazd do Rzymu czy Perugii w regionie Umbria mogą podnieść temperaturę uczuć w związku i być sposobem na miłe spędzenie czasu razem, najlepiej tylko we dwoje. Tego typu wyjazd można zorganizować już za około 250 złotych za osobę za dobę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *